На 4 август в „Резултат“ ще видите

Голмайсторът на ЦСКА Мартин Камбуров разказва пред нашата камера за проблемите с бившия си клуб.

03.08.2013 | 10:11
  • Лудогорец и Ботев Пловдив продължават своя европоход. След втора поредна победа в Европа Лудогорец е на 90 минути от плейофите за влизане в групите на Шампионскта лига. Тимът от Разград направи обрат за успеха с 2:1 в първия мач рещу сръбския гранд Партизан.
  • Ботев Пловдив също продължава да мечтае след равенството 1:1 в първия мач с германския Щутгарт от третия предварителен кръг на Лига Европа.
  • Съдебните дела в ЦСКА продължават. Този път бившият шеф на стадион Българска армия Калоян Стоянов ще заведе иск срещу старши-треньора на червените Стойчо Младенов. Ще ви представим гледната точка на Стоянов по обвиненията, че е заплашил наставинка на ЦСКА с физическа саморазправа.
  • Голмайсторът на ЦСКА Мартин Камбуров също разказва пред нашата камера за проблемите с бившия си клуб ЦСКА, както и за завръщането си в Локомотив Пловдив.
  • Освен много футбол, в предаването „Резултат“ сме ви подготвили и любопитни минути за автомобилизма. Петър Ценков и Иван Маринов влязоха във висшата лига на рали- рейда с поредния си успех на международната сцена. Ще ви предложим любопитни кадри от рали Пътят на коприната в Русия.
  • 18-кратният шампион на България на писта Илия Царски с подобреното си Мицубиши Лансер Ево9, се включи в 7-ия кръг от Републиканския планински шампионат по автомобилизъм в Пещера в опит да подобри собствения си рекорд, постигнат преди 10 години.

Не пропускайте спортното предаване „Резултат“, в неделя от 11 часа в ефира на телевизия Bulgaria ON AIR!