Кирил Десподов вкара гол, но ПАОК допусна обрат от ОФИ (Крит)

Тимът на българина изостава с точка от лидера "Арис"

28.10.2024 | 07:45 Редактор:
Разочарование за Десподов, въпреки че успя да се разпише.

Кирил Десподов не успя да спаси своя ПАОК от домакинска загуба от ОФИ (Крит) в двубой от 9-ия кръг в гръцката Суперлига, въпреки че изигра много силен мач.

Капитанът на националния тим на България започна като титуляр и бе най-добрият на терена за ПАОК. Въпреки това бе заменен в 76-ата минута от Андрия Живкович. Десподов даде преднина на ПАОК в 35-ата минута със страхотен гол.

В 48-ата минута Тарик Тисудали вкара второ попадение за отбора от Солун, което бе отменено заради засада.

Веднага след смяната на Десподов гостите от Крит изравниха чрез Таксиархис Фунтас. В 79-ата минута, или само две след изравняването, резервата Еди Салседо вкара втори гол за ОФИ и гостите стигнаха до обрата 2:1, предаде "Фокус".

В класирането ПАОК изостава с точка от лидера "Арис".