ПАОК и Кирил Десподов се върнаха на победния път в шампионата на Гърция

Българският нападател се появи в игра в 72-ата минута на мястото на Андрия Живкович

07.10.2024 | 07:12 Редактор:
Мади Камара се разписа за гостите от Солун в 86-ата минута след подаване на Виейриня.

Кирил Десподов влезе като резерва за победата на ПАОК с 2:0 над "Левадиакос" в мач от седмия кръг в шампионата на Гърция. Българският нападател се появи в игра в 72-ата минута на мястото на Андрия Живкович, а тогава резултатът все още беше 0:0.

Във втората минута на допълнителното време Щефан Швааб реализира от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле след удар на Янис Константелиас.