Кристиано Роналдо отново се разписа за поредната победа на "Ал Насър"

39-годишният португалец реализира дузпа в 17-ата минута срещу "Ал Оруба"

05.10.2024 | 23:08 Редактор:
Роналдо асистира и за попадението на своя съотборник Садио Мане.

Кристиано Роналдо се разписа за победата с 3:0 на "Ал Насър" срещу новака "Ал Оруба" в шестия кръг от шампионата на Саудитска Арабия.

39-годишният португалец реализира дузпа в 17-ата минута, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Жан-Мишел Сери.

След близо половин час игра Роналдо асистира и за попадението на своя съотборник Садио Мане. В 71-ата минута бившият футболист на "Ливърпул" Мане оформи класическата победа за тима на "Ал Насър", който заема трето място във временното класиране, пише gol.bg.

1
1 rate up comment rate down comment 0
анонимен
преди 2 часа
Браво на Кристиано Роналдо и на целия отбор на Ал Насър, много добър мач направиха! Направих голяма печалба от този мач, защото се доверих на прогнозите на този сайт, който е много успешен и имат отлична познаваемост:http://prognozi.free.bg Сигнализирай за неуместен коментар