10 от "Ботев" (Пловдив) с инфарктна победа срещу "Левски"

Единственото попадение беше дело на Вини Трибуле

05.10.2024 | 22:16 Редактор:
Голът падна в 87-ата минута на мача.

"Ботев" (Пловдив) победи с 1:0 Левски в сблъсък от 11-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение в мача заби Вини Трибуле в 87-ата минута.

"Канарчетата" бяха по-активни в първите минути от двубоя на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. Вини Трибуле се разписа с глава в 8-ата минута, но голът му бе отменен след намесата на ВАР заради засада на Нвачукву.

През второто полувреме възпитаниците на Душан Керкез останаха с човек по-малко на терена. Йонас Там бе изгонен с директен червен картон след намесата на ВАР. Бранителят бе последен в отбраната на домакините, когато фаулира Мустафа Сангаре.

"Ботев" (Пловдив) се изкачи до 3-ата позиция в класирането с актив от 22 точки. "Левски" остава на 2-ото място в подреждането с 25 пункта.

Четете повече в gol.bg

1
1 rate up comment rate down comment 0
анонимен
преди 1 час
Браво на Ботев Пловдив, много добър мач направиха! Направих голяма печалба от този мач, защото се доверих на прогнозите на този сайт, който е много успешен и имат отлична познаваемост:http://prognozi.free.bg Сигнализирай за неуместен коментар