"Крумовград" и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 след интензивен сблъсък

Тимът на треньора Атанас Рибарски е на 9-ата позиция в подреждането

04.10.2024 | 17:11 Автор: Деси Николова

Отборите на "Крумовград" и ЦСКА 1948 завършиха наравно 1:1 в мач от 11-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят се изигра на терена на Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Пловдив, където "Крумовград" играе домакинските си мачове.

Гостите от Бистрица, които имаха превъзходство през по-голямата част от двубоя, стигнаха до точката в мача след спорна дузпа, реализирана от Евгений Сердюк в 50-ата минута.

Първоначално реферът Димитър Димитров не отсъди наказателен удар, но след като ситуацията бе проверявана няколко минути, той промени решението си.

"Крумовград" поведе в мача в 7-ата минута чрез Серкан Юсеин.

Като цяло ЦСКА 1948 бе по-активният тим, като играчите на Валентин Илиев създадоха и много повече ситуации за гол от съперника, но имаха сериозни проблеми с точните удари към вратата на Петър Маринов.

След 5-ото си равенство за сезона и второ за последните си три мача ЦСКА 1948 е на 6-ото място преди останалите мачове от кръга.

"Крумовград" регистрира 1-во равенство за сезона, прекъсвайки серия от две поредни шампионатни победи.

Тимът на треньора Атанас Рибарски е на 9-ата позиция в подреждането.