"Крумовград" победи с лекота "Локо" (Пд) и задълбочи кризата

"Смърфовете" остават с една единствена победа като домакин от началото на новата кампания

28.09.2024 | 19:44 Редактор:

Отборът на "Крумовград" постигна първа победа като гост от началото на сезона в Първа лига, след като се наложи с 2:0 при визитата си на "Локомотив" (Пловдив) в среща от 10-ия кръг на шампионата. И двете попадения в мача паднаха през първата част, като в рамките само на 9 минути се разписаха Серкан Юсеин и Матеус Енрике, които бяха точни съответно в 23-ата и в 32-ата минута. През второто полувреме пък и двата отбора по веднъж уцелиха греда.

Така след новината за оттеглянето на собственика на "смърфовете" Христо Крушарски, "Крумовград" задълбочи кризата при "железничарите" и се изравни с тях на деветото място в класирането с по 12 точки. "Локомотив" остава с една единствена победа като домакин от началото на новата кампания в българския футболен елит и със само един успех в последните си шест срещи.