"Лудогорец" надигра с лекота "Локомотив" (София) и окупира върха в класирането

"Орлите" остават единственият отбор, който е без загуба от началото на първенството

21.09.2024 | 22:14 Редактор:

"Лудогорец" победи "Локомотив" (София) с 2:0 в среща от 9-ия кръг на Първа лига. С този успех възпитаниците на Захари Сираков окупираха върха в класирането.

Така родният хегемон остава и единственият отбор, който е без загуба от началото на кампанията. Разградчани са изиграли и мач по-малко заради отлагането на срещата с "Ботев" (Пд).

Успехът за "орлите" на "Хювефарма арена“ донесоха Спас Делев и Руан Крус. Родният национал откри резултата в 33-ата минута, а бразилецът подпечата победата в 60-ата минута.

Така тимът на Захари Сираков събра актив от 22 точки и е на върха във временното класиране. "Локо" (София) пък регистрира пети пореден двубой без победа и е на 11-ата позиция с 9 пункта.

Четете повече в gol.bg

1
0 rate up comment rate down comment 0
Тошко Петков
преди 5 дни
ШЪ ГИ ПОБЕДИ АМИ ! АЗ ОТ КОГА КАЗВАМ НА БАТ ВЕНЦИ, ЛОКО И СЛАВИЯ ДА СЕ ОБЕДИНЯТ И ДА СТАНАТ "ЖСК-СЛАВИЯ" !? НЯКОИ ПОМНЯТ КВА СИЛА БЯХА ......... Сигнализирай за неуместен коментар