Лионел Меси изригна с два гола при обрат за "Интер" (Маями)

Отборът на аржентинеца спечели с 3:1 срещу "Филаделфия Юниън"

15.09.2024 | 09:35 Автор: Тодор Петров

"Интер" (Маями) спечели с 3:1 срещу "Филаделфия Юниън" след два гола и асистенция на завърналия се в игра Лео Меси.

В първата минута Микаел Уре с удар от границата на наказателното поле вкара топката в долния десен ъгъл на вратата на "Интер".

Футболистите на Маями изравни резултата в 26-ата минута, когато Луис Суарес подаде на Лионел Меси, който финтира Вагнер и остана сам срещу вратаря Рик, след което го преодоля, пращайки топката в долния му десен ъгъл.

В 30-ата минута Жорди Алба центрира по земя в наказателното поле на Филаделфия, а Луис Суарес пропусна топката за Лионел Меси, който не пропусна да я вкара за втори път във вратата на Рик.

Аржентинецът даде своята петнадесета асистенция от началото на сезона в 85-ата минута, когато заложи топката на Луис Суарес, а той с премерен удар от около 17 метра вкара топката в десния ъгъл на вратата на Рик.