"Ман Сити" обърна "Брентфорд" с голове на Холанд, "Ливърпул" падна вкъщи от "Нотингам"

Шампионите спечелиха с 2:1, докато "мърсисайдци" загубиха с 0:1

14.09.2024 | 19:06 Автор: Тодор Петров

Шампионът "Манчестър Сити" постигна четвъртата си победа за сезона във Висшата лига. В мач от 4-ия кръг на първенството "гражданите“ победиха като домакини "Брентфорд" с 2:1. Гостите поведоха още в първата минута.

В 19-ата минута Ерлинг Холанд изравни, а в 32-ата минута отново норвежецът направи пълен обрат за крайното 2:1 за "Манчестър Сити".

В друг мач от кръга "Нотингам" изненадващо спечели гостуването си на "Ливърпул" с 1:0. Така "Форест" спря перфектната серия на "мърсисайдци" от началото на сезона под ръководството на Арне Слот.

Единственото попадение в срещата отбеляза резервата Калъм Хъдсън-Одой в 72-ата минута с хубав изстрел малко зад границата на наказателното поле.