Пестелив "Левски" се завърна на победния път след светкавичен гол

Кристиан Димитров отбеляза още в третата минута на мача

23.08.2024 | 23:28 Редактор: Толя Стоянова
Победното попадение отбеляза защитникът Кристиан Димитров още в третата минута на мача.

Тимът на "Левски" победи с 1:0 "Хебър" в мач от шестия кръг на Първа Лига. Победното попадение отбеляза защитникът Кристиан Димитров още в третата минута на мача.

Хората на Станислав Генчев изиграха колеблив мач и в двете фази на играта, като можеха да спечелят с по-убедителен резултат, а от друга страна трябва да са благодарни, че грешките им в защита останаха ненаказани от нападателите на "Хебър".

До края на двубоя футболистите на "Левски" успяха да задържат повече топката, което укроти опитите на гостите за изравняване и по този начин записаха пети успех в шампионата.