Кристиано Роналдо прати "Ал Насър" на полуфинал за Суперкупата на Саудитска Арабия

На 17 август отборът се изправя срещу "Ал Хилал"

14.08.2024 | 22:35 Редактор: Беатрис Младжова
Роналдо отбеляза гол и направи асистенция.

"Ал Насър" отива на полуфинал за Суперкупата на Саудитска Арабия при победа с 2:0 срещу "Ал Таавон" след гол и асистенция на Кристиано Роналдо.

Португалският национал подаде за попадението на Айман Яхия още в осмата минута на двубоя и след това беше точен 12 минути след почивката, оформяйки крайния резултат.

В мача за трофея на 17 август "Ал Насър" ще се изправи срещу "Ал Хилал", който елиминира "Ал Ахли" с 4:1 след изпълнение на дузпи. В редовното време съперниците завършиха при равенство 1:1, пише gol.bg.

"Ал Хилал" е актуалният и четирикратен носител на отличието, докато "Ал Насър" има две Суперкупи на страната в своята история.