"Крумовград" падна като четвърта поредна жертва на "Левски"

"Сините" се бетонираха на върха след победата с 3:0 и с голова разлика 15:1

10.08.2024 | 23:37 Редактор: Елеонора Танева

"Левски" продължава с победната серия, този път "жертва" паднаха футболистите от "Крумовград". "Сините" надделяха с 3:0. Победата на стадион "Георги Аспарухов“, която е четвъртият пореден успех за "Левски", донесоха двамата нападатели Алекс Колев, който се разписа на 2 пъти,  и Мустафа Сангаре.

Българският таран откри резултата в 10-ата минута. Попадението е първо за Колев на "Герена“  и второ за него от началото на сезона. Сангаре пък се разписа отново броени  минути след появата си като резерва, реализирайки третия си гол през кампанията. В добавеното време Колев фиксира крайното 3:0 с третия си гол с екипа на сините.

С новите добавени 3 точки "Левски" е пълен актив от 12 точки на върха във временното класиране. Столичани са с внушителната голова разлика 15:1. "Крумовград" остава на 12-ата позиция с 3 пункта.

В този двубой "Левски" представи и новия си резервен екип, който е изцяло в черно.