Равенство между "Хебър" и "Славия" в странно гостуване

Хората на Златомир Загорчич доминираха на терена през по-голямата част от мача

02.08.2024 | 22:05 Редактор: Вяра Димова
''Хебър'' и ''Славия'' не се победиха.

Равенство 1:1 между "Хебър" и "Славия" на стадион "Александър Шаламанов" в София. Пазарджиклии се водеха символични домакини в двубоя от 3-ия кръг, макар че срещата се проведе в столицата.

Причината е в тревното покритие на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик. В следващия мач между двата тима през декември ролите ще бъдат разменени и така пазарджиклии на практика ще бъдат домакини при гостуването си на "белите".

Виктор Генев откри резултата за "Славия" още в 5-ата минута. Набил Макни изравни в 49-ата минута.

Хората на Златомир Загорчич доминираха на терена през по-голямата част от мача, но така и не успяха да стигнат до пълния успех. Равенството донесе първи точки за двата отбора от началото на сезона. "Славия" е на 12-ата позиция с 1 точка, но столичани са с мач по-малко заради отлагането на сблъсъка им с "Лудогорец". "Хебър" (Пз) е 13-и с 1 пункт и спря серията си от 2 загуби.