"Крумовград" започна сезона с победа срещу "Славия"

И двата отбора останаха с по 10 души на терена

20.07.2024 | 07:39 Редактор: Искра Ангелова
Домакинска победа.

"Крумовград" стартира с победа новия сезон в родната Първа лига. Възпитаниците на Атанас Рибарски постигнаха минимален успех с 1:0 над "Славия" като домакин на базата в Коматево във втория мач от първия кръг на шампионата.

Единственото попадение в срещата реализира Божидар Кацаров още в 11-ата минута. Така той вкара първия гол през новия сезон 2024/2025. Капитанът на "Крумовград" обаче остави своя отбор с човек по-малко на терена в 65-ата минута, когато посегна опасно при единоборство с Цветелин Чунчуков и бе изгонен от игра с директен червен картон.

Двата тима завършиха срещата с по 10 души на терена, след като и Емил Мартинов от състава на "Славия" напусна преждевременно след втори жълт и съответно червен картон в четвъртата минута от добавеното време на двубоя.