ЦСКА спечели и втората си контрола за деня след 1:0 над "Раднички" (Ниш)

Папазов отбеляза победното попадение в края на двубоя

05.07.2024 | 19:55 Редактор: Искра Ангелова

ЦСКА се наложи с 1:0 над сръбския Раднички (Ниш) в последната контрола на тима от подготовката в Банско. Единственото попадения в срещата бе дело на Марк-Емилио Папазов в 83-ата минута.

Първите 30 минути на двубоя предложиха равностойна игра, а действията се развиваха предимно в средата на терена. Двата отбора се вкопчиха в здрава битка, а играта бе накъсвана често.

В 20-ата минута силен изстрел на Марк-Емилио Папазов от пряк свободен удар бе отразен от стража на гостите. Малко след половин час игра Марин Орлинов се намеси чудесно, отразявайи изстрел на играч в синьо. Почивката дойде при нулево равенство.

Второто полувреме започна с двойна смяна за ЦСКА. Алесандро Николов и Асен Дончев отстъпиха местата си на Йоан Борносузов и Лумбард Делова. В 50-ата минута Марин Орлинов отново показа страхотни рефлекси, спасявайки изстрел от пряк свободен удар. Юлиан Илиев стреля близо до страничната греда с мощен удар от границата на наказателното поле след час игра.

В 65-ата минута гостите останаха с човек по-малко за втори жълт картон, но според предварителната договорка между двата клуба, изгоненият играч бе заменен с друг.