"Черно море" и "Левски" не си вкараха гол в контрола в Правец

Това беше трети мач от лятната подготовка на "моряците"

03.07.2024 | 20:02 Редактор: Елеонора Танева

"Черно море" завърши контролата с "Левски" без да си вкарат гол в третата си контрола от лятната подготовка. Срещата се игра на стадиона в Правец пред почти пълни трибуни. За варненци това е трети спаринг от лятната подготовка.

"Моряците“ победиха с 1:0 "Фарул" (Констанца), а във втория мач отстъпиха с 2:5 пред "Ботев" (Пловдив). Контролата с "Ботев"  Враца пък отпадна заради проливен дъжд.

"Черно море" започна по-добре срещата и още в 5-ата минута можеше да поведе в резултата. След добра атака по лявото крило Андреас Калкан се озова на стрелкова позиция и отправи хубав удар, но покрай гредата. Само две минути след това Левски отговори също с удар, но извън очертанията на вратата.

В 16-ата минута Калкан проби отляво и пусна към Исмаил Иса, който върна към Дуду, а той стреля, но Плачен Андреев изби.

В 43-ата минута Александър Колев бе изведен сам срещу Пламен Андреев, но стражът на "моряците" успя да улови.

През втората част Илиан Илиев направи две промени. На местата на Начо и Калкан се появиха Даниел Димов и Николай Златев.