"Черно море" и "Ботев" (Пд) си вкараха 7 гола в контрола

Мачът се игра в четири части по 30 минути

26.06.2024 | 09:40 Редактор: Елеонора Танева

В контролна среща "Черно море" отстъпи на "Ботев" (Пловдив) с 2:5 в Правец. Мачът се проведе в четири части по 30 минути. Исмаил Иса и Мартин Милушев отбелязаха попаденията на варненци.

“Моряците” започнаха добре срещата и още в 4-ата минута можеха да открият резултата

В 23-ата минута след центриране от корнер, Славков не успя да улови добре топката и след последвалото разбъркване в наказателното поле Антъни Уджа реализира за 1:0 за Ботев.

В 44-ата минута грешка на Християн Слвков бе наказана от Кристиан Нвачукву за 2:0. В 55-ата минута отново Кристиан Нвачукву реализира за 3:0. В 57-ата минута Емануел Уме покачи на 4:0 с удар от границата на наказателното поле.

В 65-ата минута Пламен Илиев записа страхотно спасяване, а в следващата атака Исмаил Иса бе изведен на добра позиция и реализира за 4:1.

В 90-ата минута Мартин Секулич реализира за 5:1.

В края на двубоя "моряците“ намалиха на 5:2. Мартин Милушев бе точен от дузпа.

Снимка: Официален сайт на "Черно море"