ЦСКА 1948 запази преднината си на третото място в голово шоу с "Левски"

Ивайло Чочев откри резултата още във втората минута

14.05.2023 | 22:07 Редактор: Искра Ангелова

ЦСКА 1948 и "Левски" завършиха 2:2 в равностоен плейофен сблъсък в Първа лига, игран на наводнения стадион в Бистрица.

Домакините откриха резултата още във втората минута чрез звездата си Ивайло Чочев. Бившият национал се възползва от центриране на Георги Русев от корнер и не пощади Пламен Андреев с глава.

Постепенно "сините" се окопитиха и до средата на първата част сътвориха пълен обрат. Рикардиньо изравни в 18-ата минута след асистенция на Ивелин Попов, а в 25-ата минута Филип Кръстев подаде за гола с глава на Уелтон .

Четири минути след подновяването на играта Парвиз Умарбаев изравни отблизо. До края не паднаха други попадения. Така третият ЦСКА 1948 събра 60 точки и остана на пет пред четвъртия "Левски".

Снимка: Lap.bg.