Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Националът на ЦСКА Иван Турицов предупреди след минималната победа над "Базел", че на отбора му предстои по-труден втори мач.
"Направихме първата крачка, но ни предстои втората, която ще е по-трудна. Видяхте, че Базел е много силен отбор. Нека да не летим в облаците, не сме си свършили цялата работа. Но постигнахме хубава победа", каза десният защитник на "армейците".
Съотборникът му Християн Петров направи отличен мач на позицията на ляв краен защитник. Той изрази оптимизъм и увереност в отстраняването на именития швейцарски отбор.
"Изиграхме добър мач. Случват се и грешки, но се опитваме всеки мач да надграждаме. Всеки дава всичко от себе си. Правим това, което ни каже треньорът. Треньорът ни каза, че защитата е по-важна в този мач. След това да мислим за атака", призна бранителят.
"Отиваме и играем все едно е 0:0. Побеждаваме там и всичко е наред. Надяваме се да зарадваме феновете", каза още Петров.
Повече за голямата победа на ЦСКА над "Базел" четете в gol.bg