ЦСКА с първа точка в групите на Лигата на конференциите след здрав мач с "Бодьо/Глимт"

"Червените" завършиха 0:0 с норвежкия шампион

30.09.2021 | 21:49 Редактор: Георги Донков

ЦСКА завърши 0:0 с "Бодьо/Глимт" в среща от група "С" на Лига на конференциите. Така "армейците" записаха първа точка в групите на турнира, след като в първия кръг загубиха с 1:5 от "Рома".

"Бодьо/Глимт" пък вече е с четири пункта. В другата среща днес "Рома" надделя над "Зоря" и е с пълен актив от точки, докато украинците вече са с две загуби.

Двубоят на стадион "Васил Левски" бе равностоен, като на терена изобилстваха здравите единоборства. ЦСКА имаше две голови ситуации до шестата минута, но късметът и добрите намеси на вратаря на гостите лишиха домакините от заслужена преднина.

В 87-ата минута Кайседо пропусна да донесе победата на ЦСКА, след като отблизо стреля с глава във вратаря на гостите. В продължението бе отменен гол на норвежците заради нарушение в атака.

В крайна сметка не се стигна до попадения и двата отбора логично си поделиха по точка.