Кирил Десподов дебютира за "Каляри" със загуба от "Милан" в италианската Серия А.

Най-добрият български футболист за миналата година влезе като резерва

11.02.2019 | 16:52 Редактор: Ивайло Николов
Кирил Десподов дебютира за

Кирил Десподов дебютира за "Каляри" със загуба при гостуването на тима на отбора на "Милан" в италианската Серия А.

Бившият футболист на ЦСКА влезе като резерва на стадион "Сан Сиро", а отборът му отстъпи с 0:3 в мач от 23-ия кръг на шампионата.

Успехът за "росонерите" беше напълно заслужен и още в 13-ата минута Лука Чепители си вкара автогол. Малко по-късно Лукас Пакета откри головата си сметка за "червено-черните", а след почивката Кшищоф Пьонтек вкара дежурното си попадение, за да оформи крайния резултат.

Кирил Десподов дебютира в калчото, след като в 76-ата минута се появи на мястото на молдовеца Артур Йоница и заигра по левия фланг.

След загубата "Каляри" остава с 21 точки, на 3 от зоната на изпадащите.