още

Футболните национали завършиха квалификациите без победа като гост

"Лъвовете" на Петър Хубчев стигнаха само до равенство 1:1 с Люксембург

11.10.2017 | 09:36 Редактор: Жанета Нейкова

Националният отбор на България по футбол завърши без победа в квалификациите за Световното първенство в Русия догодина, след като "лъвовете" на Петър Хубчев се "спънаха" в непретенциозната селекция на Люксембург и стигнаха само до равенство 1:1.

Все пак успяхме да прекъснем серията си от загуби, защото в трети пореден мач в тази кампания нарушаваме традициите.

По-рано черната си серия прекратихме, когато отборът игра срещу Швеция, като победа над тях нямахме от 50 години.

Само преди няколко дни прекъснахме и друга домакинска серия срещу отбора на Франция, които нямаха победа в София от 85 години насам.

За съжаление снощи в Люксембург прекратена беше една хубава серия от 13 победи от 13 мача. Направихме равенство, но то не се хареса на никой в отбора.

Всички съотборници казаха преди мача, че идват само за победа, но очакванията им не се оправдаха.

Отново допуснахме гол в третата минута, както се случи и на мача с Франция. Това оказа влияние на футболистите, които изиграха слабо първото полувреме.