Винъс Уилямс ще става италианска снаха

Неин годеник е актьорът Андреа Прети

28.02.2025 | 08:57 Редактор:
Винъс и Андреа започнаха връзката си миналото лято.
Винъс и Андреа започнаха връзката си миналото лято.

Винъс Уилямс се появява на официални събития със своя приятел, който е спряган и за неин годеник – италианският актьор Андреа Прети.

Двамата присъстваха на седмицата на модата в Милано като седяха на първия ред на шоуто на Dsquared2 есен/зима 2025-2026.

Появата на двойката идва, след като предизвикаха слухове за годеж по-рано този месец, когато Уилямс беше забелязана да носи диамантен пръстен на безименния си пръст, който съмнително много прилича на годежен.

Във вторник, 25 февруари, по-голямата сестра на Серина и снажният Прети присъстваха на дефилето за дамско облекло като изглеждаха не само много стилни, но и доста влюбени и щастливи.

Винъс и Андреа започнаха връзката си миналото лято, след като бяха заснети на яхта по крайбрежието на Амалфи. Оттогава американката доста често започна да прекарва времето си в Италия, като наскоро двамата бяха забелязани в Рим.

“Когато животът се промени, трябва да знаеш кога и ти да се промениш. Не можеш да задържиш нито една връзка, нито необвързаността. Трябва да можеш да се движиш и дори да не искаш или да не си готов, просто трябва да се примириш“, казва Уилямс.

Четете повече в tialoto.bg

Снимка: Getty Images