Олимпик М разгроми Бастия с 4:1

14.09.2015 | 13:25 Редактор: Велислава Миланова

Олимпик Марсилия постигна втора домакинска победа под ръководството на Мичел, след като разби с 4:1 Бастия, в мач от петия къг на Лига 1. Марсилци поведоха в 15-та минута, когато Менди отправи хубав удар от границата на наказателното поле, а топката срещна напречната греда и се озова зад гол линията на вратата на Хансен.

Домакините удвоиха своята преднина в 46-та минута след гол на Алесандрини. Отново той отбеляза своето второ попадение в 66-та минута и по този начин направи резултата 3:0.

Само четири минути по-късно Батшуай реализира четвъртия гол за Марсилия. Бастия стигна само до почетно попадедние, кето бе  дело на бившия футболист на домакините Брандао. В 78-та минута Палмиери центрира в наказателното поле на Марсилия, където Брандао засече топката с глава и я изпрати във вратата на Манданда. Олимпик се изкачи на 11 –то място с 6 точки, а Бастия остана на девета позиция със 7.

Четете още спортни новини и следете спортните предавания Резултат и Гол.