Реал спечели трофея "Сантяго Бернабеу"

19.08.2015 | 13:05 Автор: Велислава Миланова

Белият балет бе по - активният отбор и още в 17-та минута поведе в резултата. След центриране от корнер Начо надскочи всички и отбеляза за 1:0 с глава. След това последваха сериозни пропуски на Кристиано Роналдо и Гарет Бейл. За гостите Лукас Подолски отправи удар , който премина покрай вратата. Галатасарай изравни в 53-та минута, след като Подолски напредна в наказателното поле, подаде на Уесли Снайдер, а той с хубав дар бе точен за 1:1.

Мадридчани стигнаха до успеха в 81-ата минута, когато Марсело отбеляза фантастично попадение. Бразилецът получи топката по лявото крило, премина през няколко защитници, стигна до точката на дузпата и оформи крайния резултат. Реал спечели трофея "Сантиаго Бернабеу" за 25-ти път в историята си и вече мисли за първия си мач от новия сезон в Примера дивисион срещу Спортинг Хихон в неделя.