Олимпик Лион - Лориен 0:0

10.08.2015 | 13:02 Редактор: Велислава Миланова
Олимпик Лион - Лориен   0:0

На своя стадион "Жерлан" футболистите на Юбер Фурние в бели екипи стигнаха само до нулево равенство срещу Лориен. Гостите се защитаваха много организирано и заслужено си тръгнаха с една точка. Преди почивката най-доброто положение за домакините пропиля Набил Фекир, а вратарят на Лориен Бенжамен Лекомт спаси и опасен удар на Александре Лаказет. Футболистите на Лориен също имаха своите шансове и в 38-ата минута Рафаел Гереро беше близо до гола, но след неговия удар Самюел Юмтити успя да закачи топката, която срещна напречната греда. И през второто полувреме Лион държеше инициативата, но не можеше да намери път към противниковата врата. В 68-та минута шут на Вуемба бе спасен от вратаря Ле Комт. Краен резултат: Олимпик – Лориен 0:0.