fallback

Локомотив Пловдив измъкна точка от лидера

09.08.2015 | 13:25 Автор: Десислава Джерманска

Локомотив Пловдив измъкна точка от лидера в А група Литекс с гол в последните секунди на мача. Срещата на стадион "Лаута" в Пловдив завърши 1:1. Първото полувреме бе равностойно, а Локомотив Пловдив първи можеше да открие резултата. Зоран Балдовалиев нацели страничния стълб, след като засече с глава центриране на Велковски. Срещата се изнерви до края на първата част и имаше леки сблъсъци на терена. Първият гол падна в 57-ата минута. Хенри Рохас Делгадо изненада вратаря Ел Каруби с далечен диагонален удар. Въпреки че събитията на терена сочеха към успех за гостуващия отбор, Балдовалиев ги попари с попадение в допълнителните минути на редовното време. В 93-ата минута след центриране, Кирил Котев стреля, вратарят на Литекс Винисиус спаси, но Балдовалиев направи добавка на празна врата за крайнато 1:1.