Лудогорец само с една промяна срещу Монтана

Шампионът гостува в среща от 4-ия кръг на А група

07.08.2015 | 13:09 Автор: Десислава Джерманска

Лудогорец излиза на стадион Огоста срещу Монтана днес без двете си скъпи попълнения Джонатан Кафу и Натаниел. Двубоят от 4-ия кръг на А група е от 17:30 ч. Въпреки че двамата имат картотека, няма да се разчита на тях, тъй като са изостанали в подготовката си. В групата на старши-треньора на разградския тим Бруно Рибейро попадна Михаил Александров, но се очаква националът да остане на резервната скамейка. Най-вероятно единствената промяна в титулярните 11-сет, в сравнение с последния мач срещу Левски, ще е свързана с контузията на Йордан Минев. Като негов заместник е гласен Браян Ангуло. Аут за срещата е и Джоди Лукоки. Сред титулярите отново ще е Цветелин Чунчуков, който ще води атаката на Лудогорец подпомаган от крилата Вандерсон и Мисиджан. Шампионът е спечелил само едно от последните си четири гостувания в А група. От началото на шампионата Лудогорец има една загуба и две победи, и заема четвърта позиция с 6 точки.