Бразилия бие без Неймар

22.06.2015 | 11:47 Автор: Десислава Джерманска

Без наказаната си звезда Неймар тимът на Бразилия спечели последния си двубой от група "C" срещу Венецуела с 2:1. Първото попадение бе реализирано в 9-ата минута, а негов автор бе Тиаго Силва. Той засече центриране на Робниьо от точката на дузпата. Резултатът бе удвоен в началото на второто полувреме. В 51-ата минута Уилиан проби по крилото, прати топката в наказателното поле, а там връхлетя Роберто Фирмино. С тази преднина бразилските национали допуснаха отпускане, а играчите на Венецуела тръгнаха да изравнят. Действията им се увенчаха до някъде с успех, като те върнаха един гол. В 84-ата минута след центриране от фаул на Хуан Аранго, вратарят на Бразилия спаси със сетни сили, но при добавката Николас Федор реализира за крайното 2:1.