Интервю с Илиев за предаването "Резултат"

08.04.2015 | 18:35 Автор: Ваня Симонска

Владимир Илиев си писа оценка - Много добър 5 за сезона.

Такава оценка си постави един от водещите ни биатлонисти Владимир Илиев.

Той изпраща най-успешния сезон в кариерата си до момента, а на 8 април 2015, получи наградата "Сребърен сокол" за воля, характер и спортно майсторство.

Владимир Илиев стана най-добре представилият се българин в световната купа по биатлон, завършвайки на 25-о място в крайното класиране.

Той спечели бронзов медал от европейското първенство и записа две призови класирания На световното - шесто място в преследването и осмо в спринта.

Илиев стана и първият българин, участвал във всички масови стартове от сезона.

"Това бе най-добрият сезон в кариерата ми. Тъй като съм оптимист попринцип, си поставям оценка - Много добър 5. Мисля, че това ми подхожда най-добре на успехите тази година.", заяви Илиев специално за BG On Air.

Цялото интервю на Николета Маданска с Владимир Илиев гледайте в неделя 12 април от 11:00 часа в спортното предаване Резултат.