Нова победа доближи ПСВ Айндховен до титлата

08.02.2015 | 13:15

Лидерът в холандското първенство ПСВ Айндховен спечели с 3:1 като домакин на Утрехт.

Всички попадения паднаха през второто полувреме на двубоя от 22-рия кръг на Ередивизие. Лусиано Нарсинг откри резултата за домакините в 48-та минута. Четири минути по- късно Мемфис Депай удвои преднината на ПСВ. Ясин Аюба отбеляза за Утрехт в 69-та минута. Отново Депай беше точен за ПСВ Айндховен в първата минута от продължението, отбелязвайки 15-тия си гол за сезона.

Деветата поредна победа увеличи аванса на ПСВ пред Аякс на цели 15 точки. Грандът от Амстердам обаче има и мач по-малко.

В другите срещи НАК Бреда загуби от Витес с 0:1, Твенте отстъпи на Екселсиор с 1:3, Хееренвеен разгроми Цволе с 4:0, а Дордрехт и Ден Хааг завършиха 0:0.

Следете предаването Резултат и във Фейсбук.