ЦСКА с нулево равенство срещу Марек

"Червените" остават лидер в класирането с 38 точки

30.11.2014 | 00:00

Марек и ЦСКА завършиха 0:0 в мач от 17-ия кръг на "А" група. След този двубой "червените" остават лидер в класирането с 38 точки, а Марек са на 11-то място. През първото полувреме двата отбора не предложиха нищо запомнящо се на зрителите като с пропуски пред вратата на домакините се отчетоха Серджио Буш и Борис Галчев.

В 55-та минута Буш отново можеше да открие резултата, след като получи пас от Венцислав Василев, но ударът му срещна напречната греда и излезе в аут.

20 минути по-късно реферът Александър Костадинов отсъди дузпа в полза на ЦСКА за игра с ръка в наказателното поле на Мартин Димитров като от лагера на домакините протестираха за съдийското решение.

Зад топката застана Жуан Фелипе, който обаче стреля в аут.

Последваха претенции и от лагера на "червените" минути преди края на срещата за две неотсъдени дузпи след нарушения срещу Милисавлевич и Жоаким. Минута преди последния съдийски сигнал Буш направи поредния си пропуск, като не успя да вкара отблизо след подаване на Силва.