Левски победи с 2:0 Пирин Разлог в контрола

Антонио Аниете и Домовчийски носят успеха на "сините" срещу Пирин Разлог

15.11.2014 | 18:24

След нулево и скучно първо полувреме, Левски вкара три гола на Пирин Разглог след почивката, но завърши с успех 2:0.

За разлика от официалните срещи, днес Георги Иванов  заложи на двама в атака – Антонио Аниете и Валери Домовчийски. Именно попаденията на двамата решиха изхода на проверката.

Първо Аниете откри четири минути след началото на второто полувреме след асистенция на Мирослав Иванов.

Гостите от Разлог  също стояха добре след подновяването на играта и дори организираха няколко опасни атаки, но не успяха да ги оползотворят.

В 59-ата минута домакините удвоиха чрез Валери Домовчийски.

Левски стартира в контролата с голяма част от титулярата си, а на позицията „опорен халф“, на която играеше досега  контузения капитан на тима Владимир Гаджев, бе поставен централният защитник Пламен Димов.

Цял мач изигра и Антон Огнянов, който често остава извън групата на тима.

През втората част участие за "сините" взе Димитър Макриев, който поддържа форма с тима. Той дори отбеляза гол, който бе отменен заради засада.

Контролата от трибуните изгледаха и двама бивши играчи на Левски – защитникът Орлин Старокин и македонецът Дарко Тасевски.