Лудогорец измести ЦСКА от върха

Мисиджан и новото попълнение Юнес Хамза бележат за шампиона

17.08.2014 | 11:10
Лудогорец победи ЦСКА с 2:0 в дербито на петия кръг на родната "А" група, състояло се на стадион "Лудогорец Арена". Така шампионите изместиха столичани от върха.

Домакините откриха резултата след половин час игра, когато Върджил Мисиджан изпревари Апостол Попов и засече центрирането на Шоко отдясно.

"Милионерите" удвоиха своя аванс в началото на второто полувреме. Този път голмайсторът Мисиджан записа асистенция, центрирайки към Хамза, който стреля точно с глава пред погледа на Валентин Илиев.

Двайсетина минути преди края на редовното време Александър Тунчев бе много близо до попадение, но гредата спаси Лудогорец.

Двата отбора имат по 10 точки в актива си, но Лудогорец е с по-добра голова разлика, окупирайки върха в класирането.

Лудогорец победи ЦСКА с 2:0 в дербито на петия кръг на родната "А" група, състояло се на стадион "Лудогорец Арена". Така шампионите изместиха столичани от върха. Домакините откриха резултата след половин час игра, когато Върджил Мисиджан изпревари Апостол Попов и засече центрирането на Шоко отдясно. Лудогорец удвои своя аванс в началото на второто полувреме. Този път голмайсторът Мисиджан записа асистенция, центрирайки към Хамза, който стреля точно с глава пред погледа на Валентин Илиев. Двайсетина минути преди края на редовното време Александър Тунчев бе много близо до попадение, но гредата спаси Лудогорец. Двата отбора имат по 10 точки в актива си, но Лудогорец е с по-добра голова разлика, окупирайки върха в класирането.