Лудогорец спечели Суперкупата на България: коментари след мача

14.08.2014 | 08:33
Лудогорец обърна с 3:1 Ботев Пловдив във финала за Суперкупата на България и направи требъл този сезон.

Пловдивчани поведоха през първото полувреме чрез Милен Гамаков, но разградчани грабнаха трофея с голове на Върджил Мисиджан, Марселиньо и Юнес Хамза след почивката.

Трябва обаче да се отбележи, че Ботев игра цяло второ полувреме в намален състав, тъй като в 45-ата минута съдията Николай Йорданов показа пресилен втори жълт картон на Александър Колев.

Лудогорец обърна с 3:1 Ботев Пловдив във финала за Суперкупата на България и направи требъл този сезон, съобщава gol.bg.

Кореспондентите на България он ер Стиляна Георгиева и Илиан Раданов записаха коментарите след мача на стадион Лазур в Бургас на: