Славия излъга Черноморец с 1:0, Херо нападна съдиите

Славия записа трудна, но ценна победа срещу Черноморец с 1:0 и така си осигури участие в елита и през следващия сезон. Черноморец със сигурност изпада.

09.05.2014 | 12:05

Славия победи с 1:0 над Черноморец като домакин и си подпечата участието в „А“ група и за следващия сезон. Домакините наложиха сериозен натиск на Черноморец още в началните минути на мача като до петата минута, „белите“ удариха две греди чрез Галин Иванов и Ристевски. В 6-тата минута голът във вратата на бургазлии вече беше факт, след като Радослав Василев се разписа от дузпа. Тимът на Милен Радуканов получи правото на изпълнение на наказателния удар след нарушение срещу Галин Иванов. 30 минути по-късно Черноморец имаше шанс да се върне в двубоя чрез Симеон Райков, а малко след това и гол на Бекое бе отменен заради игра с ръка.

След края на двубоя старши треньорът на „акулите“ Димитър Димитров изрази недоволство от съдийството.

Отзиви от мача Славия – Черноморец (1:0), може да видите във видео файла.