Волейболистките на ЦСКА надиграха Спартак (Плевен)

В столичната зала "Васил Симов" имаше едва 50 зрители.

02.11.2011 | 18:23

Без загубен гейм продължава участието си женският волейболен отбор на ЦСКА в Държавното първенство. В среща от втория кръг червените победиха Спартак -Плевен с 3:0 гейма.
Без усилия волейболистките на ЦСКА  отнесоха гостуващия Спартак Плевен за час и 30 минути игра. В столичната зала Васил Симов имаше едва 50  зрители.
Момичетата на Юлия Иванова допуснаха съперничките им да отбележат едва 8 точки в първия гейм. Във втория състезателките на плевенския клуб съумяха да реализират двойно повече, но пак бяха далеч от класата на червените. И последната част не бе никак оспорвана и завърши при резултат 25:18 за домакините.
Така дамският тим на ЦСКА продължава да е лидер в класирането, без загуба и без загубен гейм в първенството. Без поражение, но с точка по-малко, е вечният съперник - Левски.
Във волейболното първенство при жените предстои двуседмична пауза, а третият кръг е насрочен за 18 ноември.