fallback

Нова победа за Финикс в НХЛ

Kойотите надиграха Анахайм-Дъкс с 5:4.

24.10.2011 | 14:02 Автор: Ваня Симонска

Финикс-Койотс се наложи с 5:4 над Анахайм-Дъкс в среща от Националната хокейна лига на Съединените американски щати и Канада. Финикс вкара три бързи гола само за три минути във втората част на двубоя, за да стигне до победата. Точни бяха Бойд Гордън, Лаури Корпикоски и Кийт Яндъл. Анахайм се върна в мача с голове на Къртис Фостър и Раян Гетзлаф. Това, оабче, не беше достатъчно за това„патоците“ да стигнат до крайния успех. Вратарят на Финикс Майк Смит завърши мача с 29 спасявания като намесите му в последните минути бяха решаващи за победата на койотите. Финикс са на 11-то място в класирането на западната конференция с три победи и три загуби. Анахайм са осми в подреждането с четири победи и също с три загуби.