Спортно шоу ГОЛ, 25 септември

Левски изостана на 7 точки от ЦСКА

26.09.2017 | 14:38 Автор: Явор Кръстев

Минути след края на мача между Берое и Левски обсъждаме справедлив ли бе резултата 0-0, който се получи в Стара Загора. Разглеждаме най-спорните положения в мача и коментираме защо левскарската общност реагира така остро на информацията, че има документални неуредици около ползването на спортната база на Герена. Осмата поредна победа на ЦСКА и лидерската позиция на "червените" е застъпена във втората част, където се обръща внимание на поредната порция спорни съдийски решения, както и на разгрома, който Ботев нанесе на Локомотив в дербито на Пловдив. Третата част, по традиция, е отредена на дербито Зрители - Водещи, а Борето и Томислав трябваше сами да стигат високата летва, която бяха вдигнали в последните му няколко издания. Дали успяха? Гледайте!