Намери ли Левски своя централен нападател в лицето на Венцислав Христов?

Гол, Част 1, 18.03.2016 г.

18.03.2016 | 23:22 Редактор: Ирина Георгиева

Намери ли Левски своя централен нападател в лицето на Венцислав Христов? Вижте в първата част на предаването Гол.

Поредната загадка на Гол към зрителите: Кой е двойникът на Ейдън Гилън - актьор от сериала Игра на Тронове?

Коментар в студиото на футболното шоу Гол на телевизия Bulgaria ON AIR на 18 март 2016 с Борис Касабов, Томислав Русев и Николай Александров.

Преди Берое – Лудогорец. Изказване на Кирил Домусчиев за Висшата лига.

Как съдия признава гол заради скъсана мрежа. Мачът е от четвърта дивизия на румънското първенство между Тритении де Жос и Потаиса Турда. При резултат 1:1 главният рефер зачита гол за гостите, въпреки че топката е преминала през дупка на скъсаната мрежа.

Скандалният епизод стана 5 минути преди края, а в знак на протест футболистите на Тритении де Жос буквално спряха да играят. След известно колебание техните съперници решиха все пак да вкарат и трети гол, пренебрегвайки тотално феърплея.