Локомотив Сф срази деветима от ЦСКА с 2:0

Луис Соарес Платини и Апостол Попов с червени картони

01.03.2015 | 19:41

ЦСКА не се възползва от грешката на Лудогорец в шампионата и продължава да води само с три точки в класирането, след като загуби с 0:2 гостуването си на Локомотив Сф.

"Червените" завършиха мача с девет души. Първо в 40-ата минута Луис Соарес Платини удари в лицето Йордан Тодоров и реферът Георги Кабаков го изгони. По-късно през второто полувреме пък Апостол Попов си изпроси глупав втори жълт картон и също напусна терена.

Резултатът бе открит в 55-ата минута, когато чудесен пас на Емил Гъргоров качи топката на главата на Преслав Йорданов и централният нападател вкара за 1:0. Интригата окончателно приключи в 83-та минута, когато Елтон дош Реиш проби по десния фланг, намери Преслав Йорданов, но изстрелът ме бе право в Якуб Дивиш. При добавката обаче на празна врата Владислав Романов реализира за 2:0.

Вижте мненията и коментарите след мача във видеото.